Ceník 

                        Kosmetika 

                          Jednotlivé produkty jsou voleny podle typu a aktuálních potřeb pleti 


Ošetření pro muže

povrchové čištění, úprava obočí, peeling, hloubkové čištění ultrazvukem/ruční, mikromasáž očního okolí, maska, závěrečný krém


690,-Kč ( cca 60 min. ) 

Ošetření SpaTeen  ( pro náctileté )

povrchové čištění, úprava obočí, hloubkové čištění ultrazvukem/ruční, maska, závěrečný krém


590,-Kč ( cca 60 min. )

Mladá pleť ( do 24 let )

povrchové čištění, úprava obočí, peeling, hloubkové čištění ultrazvukem/ruční, mikromasáž očního okolí, oční krém, maska, závěrečný krém


690,- Kč ( cca 60 min. )

EQUILIBRIUM - Základní ošetření pleti (suchá, citlivá, smíšená, mastná)


Kosmetické ošetření EQUILIBRIUM vám doporučuji jako první kosmetické ošetření z řady přírodní kosmetiky Eberlin Biocosmetics. Ošetření Vám zajistí nejen okamžité zlepšení hydratace pleti, ale také jakéhokoliv stavu pleti, ať už se jedná o pleť suchou, smíšenou, citlivou nebo mastnou. Dostatečná hydratace pleti je prvním krokem k prevenci stárnutí pokožky a vzniku vrásek. Již po prvním ošetření dochází k vyrovnání pH pokožky a začíná tak vaše cesta za opravdovou krásou. Díky vyvážené synergii účinných složek, jako jsou vitamíny, kolagen a elastin, pozorujeme zlepšení stavu pleti. Buňky jsou schopny přijmout až trojnásobek kyslíku a pleť je tak zářivější. Buněčná aktivita se zvyšuje až o 20 %, což vede ke zlepšení pružnosti pleti, a tím také ke zlepšení struktury pokožky. Hlavním účinkem tohoto ošetření je zvýšení a udržení hydratace pleti. V kosmetickém ošetření jsou použity tzv. hydratační polyplanty, které jsou složeny z několika důležitých přírodních látek (břečťan, arnika, bez černý, sléz, lípa, okurka). Jejich úkolem je pleť hydratovat a udržet ji zdravou a svěží.  


990,-Kč ( cca 90 min. )

INFINITY LINE - různá problematika pleti ( aplikace až 3 sér dle problematiky ) 


V tom  kosmetickém ošetření jsou aplikovány různé účinné přírodní látky, které řeší různé potíže pleti. Získejte i Vy svoji osobní péči o pokožku. Regenerační síla pokožky je v kmenových buňkách a kombinace účinných látek použitých při tomto ošetření výjimečně zvyšuje schopnost regenerace pleti. Řada kosmetických ošetření INFINITY je osobním receptem na krásnou pleť. Kosmetické ošetření INFINITY je Vám sestaveno přímo na míru. Při ošetření je použito mnoho účinných látek, jako jsou například zvlhčující faktory (sodík, urea, glukóza, kyselina glutamová, kyselina mléčná, lysin, glycin), hydratační polyplanty (břečťan, arnika, okurka, bez černý) a mnoho dalších látek, například chmel, šalvěj, rozmarýn, přeslička, citron, borovice, heřmánek, měsíček.

etření je individuálně zvoleno dle potřeb pokožky a je vhodné pro všechny typy pleti. Muži i ženy bez rozdílu věku.


1190,- Kč ( cca 90 min. )


CALMING - Citlivá pleť, rosacea, kuperóza


Tato specifické ošetření obnovuje a udržuje ochrannou funkci pokožky, posiluje mikrobiotu, zabraňuje transepidermální ztrátě vody (TEWL) a chrání pokožku před oxidačními procesy. Za tímto účelem byly v laboratořích vybrány účinné látky, které zvyšují rovnováhu mikrobiomu a také zlepšují přirozenou obranyschopnost pokožky. Řada CALMING obsahuje zklidňující, protizánětlivé, antioxidační, zvlhčující a vyživující látky, které poskytují citlivé pokožce komfort a pomáhají obnovit její pružnost a pevnost. 


1190,-Kč (cca 90 min. )  

MULTIVITAMINS & ANTIOXIDANTS - výživa a okysličení pleti

 

Pro zdraví a krásu pokožky jsou nezbytné multivitaminy a antioxidanty, které bojují proti stárnutí pokožky a dokážou zabránit nežádoucí oxidaci buněk, jež vzniká v důsledku znečištěného životního prostředí. Toto kosmetické ošetření, které obsahuje aktivní komplexy vitamínů a antioxidantů pro dokonalou výživu vašich buněk a krásu vaší pleti. Díky použitému koktejlu vitamínů A, C a E, které jsou kombinovány s dalšími důležitými látkami, dochází k pronikání aktivních složek do spodních vrstev pokožky. Pokožka se viditelně regeneruje a je hladká a zářivá. Ošetření obsahuje vitamínový biologický komplex, který zpomaluje stárnutí buněk a aktivuje proteiny, jež jsou schopny vytvářet kolagen a elastin.  


1190-Kč (cca 90 min.)

XEBOR - akné a problematická pleť


Přírodní výtažky z rostlin obsažené v tomto kosmetickém ošetření normalizují pH pokožky, regulují tvorbu mastného filmu a zbavují tak pleť nečistoty a akné. V ošetření je použito intenzivní rostlinné sérum B. M. C. XEBOR, které v sobě kombinuje účinné přírodní látky a zvlhčující složky, jež udržují optimální pH problematické pokožky s akné. Sérum zabraňuje stárnutí pokožky a zhoršování její struktury, čistí póry a uzavírá je. Po ošetření je pokožka zklidněná, hydratovaná a má matný vzhled. I problematická pokožka může být krásná, proto neváhejte vyzkoušet sílu přírody v boji proti akné. Během ošetření problematické pleti XEBOR je použito intenzivních rostlinných extraktů a látek, které mají příznivý vliv na zlepšení stavu pokožky s akné. 


1190- (cca 90 min.)

GOLD LINE - hormonální rovnováha, obnova buněk, projasnění, hydratace


 Ošetření GOLD LINE bojuje proti hormonálním změnám v pokožce a tím také proti jejímu stárnutí. Cílem této řady je dosáhnout zdravé pleti bez nedokonalostí. Obsažené látky jako koloidní zlato, orchidea, bambus a zelený čaj jsou Vaší vstupenkou do světa krásné a zdravé pokožky bez kompromisů. Ošetření zvyšuje a udržuje vlhkost pleti díky obsahu kyseliny hyaluronové. Díky obsahu aktivních látek bojuje proti hormonálním změnám v pokožce. Výtažky z bambusu působí proti UV záření a omega kyseliny stimulují metabolické procesy pro udržení energie a vitality. Díky výtažkům z orchidey zůstává pokožka svěží a projasněná po celý den. Obsažené koloidní zlato podporuje regeneraci a obnovu pokožky, posiluje a harmonizuje vzhled pleti a zabraňuje jejímu stárnutí. 


1190,-Kč ( cca 90 min. )

BIOLOGICKÁ SÉRA " LA BOMBA " - dehydrovaná pleť s vráskami ( pracuje se převážně se séry kolagen a elastin ) 


Speciální kosmetické ošetření použitím sér, která  jsou vyrobena z čistě biologických látek, které řeší specifické problémy pleti. Jejich účinek na pokožku je výrazný, protože dokážou pleti poskytnout pevnost, hydrataci i okysličení. Díky svojí struktuře a propustnosti působí séra během ošetření až do hlubších vrstev epidermis a vyplňují a opravují vrásky. 


1290,- Kč ( 90 min. )

FIRMEZZA - protivráskové ošetření

 

Specifické ošetření pro zralou pleť, které působí přímo na buněčnou DNA a bojuje proti stárnutí pokožky. Exkluzivní receptury na bázi retinolu, planktonu, lykopenu a koenzymu Q10 dokážou výrazným způsobem zvýšit syntézu kolagenu a elastinu ve tkáních. Výsledkem takto aktivované buněčné energie je posílená a vyživená pokožka a zjemnění vrásek. Toto kosmetické ošetření je ideální pro nedostatečně vyživenou a stárnoucí pokožku s vráskami. Během ošetření je mimo jiné použito jedinečné sérum, které dokáže bojovat proti stárnutí pokožky a vráskám. Jeho hlavní funkcí je zlepšení struktury tkání a zvýšení přirozené ochrany pokožky. Sérum zrychluje buněčný metabolismus a fixuje vlhkost ve vnější vrstvě pokožky. Toto sérum působí  výrazně anti-agingově, proti vráskám a zachovává na obličeji jeho mladistvý oválný tvar. Síla a účinnost jeho přírodních složek je naprosto mimořádná. 


1290,-Kč ( cca 90 min. )

EPIGENETICS LINE - intenzivní liftingové ošetření -  TOP


Intenzivní omlazující a liftingové ošetření pro stárnoucí pleť. Epigenetika je relativně nová věda, která se zabývá změnou chování našich genů a také tím, jak my sami můžeme své geny ovlivnit. Kosmetické ošetření EPIGENETICs je založeno na revoluční epigenetické vědě zabývající se aktivními nanonosiči a dalšími faktory, které ovlivňují naše geny. Pokud naše pokožka zapomene, jak se správně regenerovat a vyživovat, je možné jí to pomocí aktivních látek, jako jsou peptidy, připomenout a naučit ji tak znovu regenerovat vlastní DNA. Exkluzivní aktivní složky modulují a regulují microRNA, které jsou zodpovědné za stárnutí pokožky. Pokožka získává zpět svoji vitalitu a pružnost a je viditelně hladší, pevnější a mladší. Ošetření je určeno pro náročnou pleť, která potřebuje výraznou anti-age.  Multigenetická technologie s obsahem peptidů poskytne Vaší pleti pevnost, pružnost a liftingový efekt. 


 1490,- (cca 120 min.)

WHITE LINE - pigmentové svkrny, prevence jejich vzniku


Inovativní péče o pokožku s pigmentovými skvrnami. Všechny produkty této řady účinně zesvětlují již vzniklé pigmentace a brání vzniku nových pigmentací. Pokožka je jasná a získává rovnoměrný a mladší vzhled. Úspěch této řady je založen na vynikající kombinaci účinných látek zaměřených na inhibici enzymu tyrozinázy. Kyselina kojová, azaleová, glykolová a mléčná spolu se silnými antioxidanty z vitamínu C mu dávají vysokou depigmentační sílu. Přírodní výtažky z rostlin bojují proti stárnutí pokožky a projasňují ji. 


1490,- Kč ( cca 90 min. )


Doplňkové služby

                   

                       Vrámci kosmetického ošetření

 • úprava obočí

Zdarma

 • barvení obočí

60 Kč

 • barvení řas

60 Kč

 • travalá na řasy Sexy Lashes ( bez natáček )

450 Kč

 • denní líčení

150 Kč


                                    

                       Samostatně

 • úprava obočí

100 Kč

 • barvení obočí

100 Kč

 • barvení řas

100 Kč

 • trvalá na řasy Sexy Lashes ( bez natáček )

540 Kč

 • kombinace trvalá na řasy Sexy Lashes + laminace obočí

1100 Kč

 • laminace obočí

650 Kč

 • bb glow treatmen

1490 Kč

 • líčení denní 

250 Kč

 • líčení svatby, večírky atd.

500 Kč

 • líčení zkouška

300 Kč


                                                           Ceník platný od 2.1.2020