KOSMETICKÝ MANUÁL

V kosmetickém manuálu se dozvíte, jak krok za krokem pečovat o svou pleť. 

Často se setkávám s tím, že zákazníci na svou pleť používají nevhodné přípravky, chybují ve způsobech používání, experimentují, kombinují velké množství značek, aniž by se nejprve poradili s odborníkem.

Ráda bych, aby se tento manuál stal Vaším průvodcem každodenní péčí o pleť a pomohl Vám ke zdravé a krásné pleti.

Bohužel se v běžných prodejních sítích setkáváme s nabídkou přírodní kosmetiky, která přírodní není. Rostlinný výtažek přidaný do obyčejné konvenční kosmetiky z ní přírodní kosmetiku neudělá. Doporučuji proto kupovat pouze kosmetiku, která je certifikovaná. U té je zaručeno, že je vyrobena z kontrovaných přírodních surovin.

Vysoká cena, ani známá značka nejsou zárukou kvality.  ZÁRUKOU KVALITY JE SLOŽENÍ!

Na jaké složky si dát pozor : silikony, minerální oleje, parafín, vazelinu, SLS, SSL, parabeny, EDTA, TEA, propylen, glycol, parfemace, PEG, PPG složky živočišného původu, nanomateriály, chemické UV filtry, formaldehydy, kafr, ftaláty, toluen. 

Každá pleť má svá specifika a potřeby. Co je dobré pro Vaši kamarádku, nemusí být dobré pro Vás. Ráda Vám poradím s výběrem vhodné kosmetické péče.


                                 KAŽDODENNÍ PÉČE PRO ZDRAVOU A KRÁSNOU PLEŤ

1. Krok - čištění
1. Krok - čištění

Odstraňujeme nečistoty, make-up, prach a vše, co ulpí na pleti. Čistíme vždy  i když nelíčíme!

Jak používat: ráno a večer navlhčete dlaň vlažnou vodou, přidejte čistič, napěňte a rozetřete celou tvář, krk, dekolt a krouživými pohyby pokožku jemně masírujeme po dobu 30 sekund. Následně vše důkladně smyjeme čistou vodou. Nečistíme vatovými tampóny!

2. krok - Tonizace
2. krok - Tonizace

Udržuje v pleti vlhkost, stáhne póry, reguluje pH, dodá vitamíny a zesiluje účinek dalších produktů.

Jak používat: ráno a večer po hlavním čistění. Tonikum naneste na tampónek a od středu obličeje směrem ven lehce otírejte. Tonik použijte i na krk a dekolt.  Tonizační mllhu stačí nastříkat, nechat vpít, tampónek není třeba.

Pokud se po použití tampónu stále nachází make-up, zopakujte čištění, které nebylo důkladně provedeno.

Tip: tonizační mlhu použijte i v průběhu dne. Výborná je do klimatizovaných prostor, skvělý jako  fixátor make-upu.

3. Krok - sérum - hloubková intenzivní péče
3. Krok - sérum - hloubková intenzivní péče

Účinný koncentrát, který dodává živiny a vitamíny, prostupuje hluboko do pleti, kam se samotný krém nedostane. Předchází předčasnému stárnutí pleti.

Jak používat: ráno a večer naneste malé množství na čistou tvář, krk, dekotl a lehce roztírejte od střeu ubličeje směrem ven do úplného vstřebání. 

Sérum nenahrazuje krém! Po séru vždy aplikujte krém.

4. Krok - krém - ochrana pleti
4. Krok - krém - ochrana pleti

Ochranný "kabátek" pro pleť. Chrání, zjemňuje, hydratuje, regeneruje a vyrovnává různé potřeby pleti.

Jak používat: ráno a večer naneste krém na celou tvář,krk a dekolt a roztírejte od středu obličeje směrem ven, provádějte do úplného vstřebání.


5, Krok - oční krém
5, Krok - oční krém

Speciálně vyvinutý pro citlivé a křehké oční okolí. Zrychluje mikrocirkulaci, zamezuje otokům, kruhům pod očima, zpevňuje a celkově posiluje oční okolí.

Jak používat: ráno a večer vklepejte bříšky prstů malé množství krému na pevnou část kolem celého očního okolí, vyhněte se pohyblivému víčku. Aplikujte jemně, kůži nevytahujte, nenapínejte.