Reference

Iveta Gondolová

Zatím jsem měla čest navštívit opakovaně kosmetiku a mohu jen doporučit práci a přístup paní Martínky.Uvažuji i o dalších službách.S pozdravem velice spokojená zákaznice Iveta.

Martička Zelinková

Nej Nej jsem moc spokojená Martinka je úžasná paní jsem ráda že jsem jí poznala 

Veronika Dubnová

Naprostá spokojenost. Paní Martina je moc šikovná, milá a profesionální. Vždy se ráda vracím:) 

Dana Wenceliusová

hledala jsem dlouho kosmetičku která by mi vyhovovala a našla suprovou martinu schieszelovou ve studiu Fatima ta nejskvělejší péče užila jsem si každou minutu má velmi příjemný přístup k zákaznicím je milá a profesionálka děkuji moc za krásně prožité odpoledne. 

Baruška Suchá

Paní mě líčila na svatbu , a lépe sem si vybrat nemohla Paní je skvělá za mě top !

Eliška Vejrostková

Příjemné prostředí a služby , veškeré služby dělány s velkou láskou ke své práci. Při úpravě řas které vypadají skvěle jsem si ještě mimo jiné odpočinula.Me nic na očích se změnilo v přirozený výtvor.Dekuji a doporučuji. 

Ivana Fruhaufová

„Dneska jsem byla na kosmetice u paní Martiny a za mně úžasné. Paní Martina je skvělá vše mi říkala co bude zrovna dělat. Cítila jsem se tam úžasně. Malém jsem tam až usla. Těším se na další návštěvu .

Kateřina Plačková

Dnes na první návštěvě u paní Martiny na úpravu obočí, má nedůvěřivost k lidem co upravují vlasy a obočí je neskutečná ale svěřila jsem se do správných rukou a jsem maximálně spokojená! O:-)
Krásné a čisté prostředí, paní je moc milá a práci odvedla skvělou...děkuji moc!
Těším se na další návštěvu. :-) :-*


Markéta Masopustová

Jsem velice, ale opravdu velice spokojená. Z moji zjizvené, ošklivé a problematické tváře se stal zázrak! Přešla jsem od jiné kosmetičky sem k paní Martině a můžu opravdu jen chválit! Paní Martina je velmi sympatická a příjemná, poradí se vším co je v jejich silách. Nevěřila jsem, že se můj obličej někdy vzpamatuje. Přístup, práce, jednání = VÝBORNÝ VÝSLEDEK �
Mockrát Vám děkuji ��
Můžu jedině doporučit! � 

Věra Kořínková

Velice jsem byla spokojená,jak s přístupem,tak s ošetřením. Mohu jen doporučit.😊 

Kateřina Kubelková

Top kosmeticka 👌 z jakýmkoliv problémem muzu přijít vse vyřeší 👍 pleť krásnou, svěží, miluji bbglow, a její zlaté ručičky... Všem doporučují 

Veronika Dzordzá

Všem mohu jen doporučit. Super prostřední a paní Martina je prostě skvělá  


Adéla Šulcová

100%doporučuji. Milá a velmi pečlivá paní kosmetička, užasné služby ,skvělé výsledky za skvělý peniz! Krásný salon a to ne jen kosmetický..Moc děkuji máte zlaté ručičky

Zuzka Cemperová

Bylo mi úžasně, i přes to velikánské vedro. Jste suprová ženská, máte moc milý přístup a domluva s Vámi je báječná. Byl to fajn odpočinek nejen pro mou pleť :-). Děkuji Vám Martinko ještě jednou ;-). Doporučení je na místě, a to i ve velkých vedrech :-D.

Ali Kozielová

Milé dámy, pokud toužíte po prvotřídní profesionální a láskyplné péči, doporučuji navštívit Studio Fatima a úžasnou kosmetičku Martina Schieszelová. Její služby jsem využila již několikrát a jsem nesmírně spokojená. Nechala jsem si udělat trvalou řas a kosmetické ošetření. Martinka používá kosmetiku značky Pevonia. Tato kosmetika mě naprosto uchvátila a úplně jsem této značce propadla :D.