DOMÁCÍ PÉČE

Správná kosmetická péče o pleť - to není jen návštěva kosmetického salonu jednou za 4-6 týdnů. To je cílená a systematická péče každý den. Je to náš rituál, při kterém věnujeme čas jen a jen sobě.

Aby tato péče měla smysl, je důležité používat kvalitní produkty. Ideální je, pokud používáte stejnou kosmetiku jako vaše kosmetička.

Ptáte se proč? Protože domácí péče naváže na kosmetické ošetření, máte péči pro potřeby vaší pleti (a lze ji upravit) a v neposlední řadě se taky snižuje riziko alergické reakce. Mějte prosím na paměti, že bez vaší systematické a pravidelného používání přípravků, které Vám doporučím na domácí péči, ztrácí celé naše úsilí smysl a moje práce přijde během pár krátkých dnů na zmar.


Proč není vhodné míchání různých značek?

Často se setkávám s tím, že ženy používají a mixují desítky různých značek v domnění, že své pleti udělají dobře. Opak je pravdou. Kombinování a míchání velkého množství různých značek pleti v žádném případě nesvědčí

Každá kosmetická značka pracuje na určitém základu, používá speciální aktivní látky. Pro dosažení výsledků by přípravky měly na sebe navazovat a doplňovat se. To, že pleť vyčistím micelární vodou (čistá chemie) a pak aplikuji přírodní arganový olej, výsledky nemohu čekat. Příroda nemá šanci fungovat. Když příroda, tak od samého začátku, abyste využili všechny její benefity. Pro dosažení výsledků je zapotřebí pravidelnost a čas. Nečekejte zázraky za týden. Dejte značce čas ať ukáže, co umí. 


Více o domácí péči se dozvíte v " Kosmetickém manuálu "