NOVINKA - HYALRONIC ACID HYDRA SERUM - Sérum s kyselinou hyaluronovou

12.05.2020

Nejsilnější koncentrace kyseliny hyaluronové na trhu péče o pleť.

Obáváte se dehydratace, ztráty pružnosti, viditelných vrásek a unaveného vzhledu? Využijte benefitů se sérem Power Repair® Hyaluronic Acid Hydra-Serum!

KH je skvělou anti-aging, tedy omlazující ingrediencí a také jedničkou co se týče zlepšení hydratace pleti. Lze ji používat i na mastnou pleť. Na rozdíl od ostatních hydratačních produktů na bázi oleje neucpává póry a je díky tomu ideální i pro pleť náchylnou k akné. Její hlavní schopností je, že na sebe váže vodu a je tedy důležitá z hlediska prevence suché pleti. KH navíc v pleti působí antioxidačně a chrání ji před negativními vlivy vnějšího životního prostředí. Tyto její vlastnosti podporují ochranu před UV zářením, UVB paprsky, které mimo jiné v pleti generují volné radikály.

- hluboce hydratuje
- vyplňuje vrásky a drobné linky
- zlepšuje elasticitu pleti
- podporuje mezibuněčnou aktivitu
- působí proti volným radikálům
- má antioxidační účinky na pleť
- pomáhá v boji s akné, vysušenou pokožkou a jinými kožními problémy
- obnovuje lesk a barvu matné a tenké pokožky

AKTIVNÍ LÁTKY:

-Marine Collagen (mořský kolagen) - Mořský esenciální strukturální kožní protein [kolagen]. Kolagen se používá pro své účinky vázat vodu a zvlhčovat. Reparace, hydratace, zpevnění, obnova, výplň vrásek, pigmentace.

-Kyselina hyaluronová - Získává se z cukrové řepy. Je Fragmentovaná - mikronizovaná. Hydratuje. Vyplňuje vrásky a drobné linky. Má pozitivní vliv na pleť s akné.

-Ibiškovec jedlý(výtažek) - Vyhlazuje vrásky. Hydratuje. A působí na elasticitu pleti.

-Panthenol - Navrací přirozenou rovnováhu pleti. Regeneruje a zvlhčuje.

Toto úžasné sérum si již můžete zakoupit u mě v salonku🥰