PÉČE V KOSMETICKÉM SALÓNU NEBO DOMÁCÍ PÉČE? CO JE VÍC?

02.05.2020

Pokud toužíte po krásné, zdravé a dlouhodobě mladé pleti, je zapotřebí spojit profesionální péči s domácí péčí, jedno bez druhého totiž nefunguje. Správně zvolená péče v salónu spolu s komplexní domácí péčí je cestou ke krásné pleti a skutečným výsledkům, které na sebe nenechají dlouho čekat.

CO JE ZAJÍMAVÉ

Ženy v České republice si daleko více, než v zahraničí dopřávají kosmetickou péči v salónu a to i pravidelně až 1x měsíčně. Což je opravdu skvělé. Oproti tomu v zahraničí není vypěstována tato pravidelnost. Je to dáno také tím, že kosmetické ošetření je často cenově nedostupné a ženy si ho proto dopřávají opravdu výjimečně. Na druhou stranu jsou ale velmi náročné při výběru kosmetiky a jejich domácí péče, to jsou takové malé lázně.

U nás je salónní péče cenově dostupná, vybere si každý. Což by bylo skvělé, pokud bychom se mylně nedomnívali, že na domácí péči už tolik nezáleží, protože přeci chodíme na kosmetiku...

JAK TO TEDY JE?

Dáme si příklad. Zaplatíte si profesionálního trenéra ve fitness centru a výživového poradce, necháte si na míru sestavit jídelníček a pod dohledem trenéra si zacvičíte. Šťastní odcházíte domů, že jste pro sebe něco udělali a další schůzku máte domluvenou za měsíc. Bude se přeměřovat, vážit, cvičit.

Co je zapotřebí udělat proto, aby se dostavily výsledky? Přizpůsobit stravu doma, pravidelně alespoň 3x týdně cvičit a dodržovat dobře míněné profesionální rady. Jak to asi dopadne, když celý měsíc, budeme cvičení odkládat, jíst večer, protože jste přes den neměly čas, jíst ve fast foodech.... Myslím, že víc není třeba rozebírat. Bez správné domácí péče a disciplíny se výsledky nedostaví.

NENÍ ZAPOTŘEBÍ TRÁVIT V KOUPELNĚ HODINY.

PÉČE BY MĚLA BÝT EFEKTIVNÍ, A TO CO DO ÚČINKU, TAK I ČASU.

Užívejte si péči o pleť. Užívejte si chvilky, které sobě a své pleti věnujete. Mějte se rádi! Vybírejte si kvalitní přípravky, sledujte složení, choďte pravidelně na kosmetiku a se svojí kosmetičkou skutečně spolupracujte.